חלונות אלומיניום

המרכז הישראלי לעבודות אלומיניום

+
0
לקוחות מרוצים
0
שנות אחריות
0
קבלנים מומלצים
0
%
חיסכון כספי

empty room in hotel or apartment for artwork - Interior design - 3D Rendering
Venetian blinds
aluminium push awning windows inside view with clipping glass
stunning view from bedroom through window glass and blind curtai
Modern wide sliding door with transparent glass. Vector graphics. The interior of the room.
interior home design in living room with open kitchen in the loft house
מחיר חלון אלומיניום קומפלט
Roll Blinds on the windows, the sun does not penetrate the house. Window in the Interior Roller Blinds. Beautiful Blinds on the Window, the Sun and Heat Protection, the Perfect Windows Interior Decor
ויטרינות זכוכית
חלון צרפתי
חלון קיפ
Interior mockup
חלון פרופיל בלגי
דלת כניסה לבניין מחיר

קודם
הבא

חברתנו מתמחה בעבודות אלומיניום באיכות מעולה תוך שמירה על הסטנדרטיים הגבוהים ביותר של איכות ושירות אנו מומחים בביצוע  ייצור והרכבה של כל סוגי חלונות האלומיניום, וטרינות איכותיות,חלונות קיפ, דריי קיפ , אלומיניום בלגי, קירות מסך מזכוכית מחוסמת, ייצור והתקנה של אלומיניום לבתים פרטיים.

חלונות בלגיים בכל הגדלים, תריסים חשמליים מאלומיניום, תריסי רפפות , תריסי אור, פרגולות מאלומיניום,גדרות מאלומיניום ומסתורי כביסה מאלומיניום.

מחירון רשמי עבודות אלומיניום בישראל

קלאסי 7000
תריסים חשמליים
קליל בלגי 1700
תריסי הזזה
חלונות כיס
קליל בלגי 4300
תריסים דמוי עץ
קלאסי 7000

 

סדרת חלונות ודלתות אלומיניום למפתחים בינוניים עם יציבות וחוזק מרביים כמאפייני מפתח של הסדרה. הסדרה מגיעה עם קווי עיצוב ישרים וחיבורים מיושרים בדומה לקליל בלגי 1700 וקליל קלאסי 9000. הסדרה נהנית מייצור ברמת איכות גבוהה במיוחד, איטום מצויין מפני רעש וטמפרטורה ותפעול נוח וחלק לאורך שנים ארוכות.

קליל קלאסי 7000 הוא דגם סטנדרטי שמאפשר סגירה של כל מפתחי הבית במחירים נוחים ואפילו זולים, וכל זאת מבלי לוותר על אסתטיקה, חוזק מבני ואיכות. דגם 7000 מגיע במספר צבעי בסיס כברירת מחדל. הזמנת החלון בצבעים אלטרנטיביים דורשת התאמה אישית עם תוספת מסוימת במחיר.

מחיר למ"ר 665-760 ₪ + מע"מ. המחיר הוא לפי מ"ר וכולל הובלה והתקנה.

תריסים חשמליים

 

תריסים חשמליים במגוון רחב של דגמים ותצורות, על בסיס שלושה דגמי מפתח:

 • תריסים מוקצפים – תריסים המיוצרים מאלומיניום עם קצף פוליאוריתן
 • תריסים משוך – תריסי אלומיניום חזקים ומאסיביים
 • תריסים משוך אור – תריסי אלומיניום חזקים עם מרווחים גדולים יותר בין השלבים במצב חצי פתוח

התריסים מגיעים עם מנוע חשמלי המותאם לתריס על פי גודלו, רוחבו ומשקלו ומתחברים לחיווט ייעודי בקיר עם חיבור למתג ההפעלה. התריסים כוללים מנגנון הורדה והרמת תריס, מפסק אוטומטי להפסקת פעילות המנוע עם הגעת התריס למצב של פתיחה או סגירה מלאה וכן חיישנים להפסקת פעולת המנוע כאשר תנועת התריס מופרעת על ידי גורם זר כלשהו.

את התריסים ניתן להזמין עם ארגז פנימי מוסתר, ארגז חיצוני או ארגז פנימי סטנדרטי. כמו כן, ניתן להזמין את התריס במספר גווני בסיס לרבות לבן, אפור, חום ונגה וחום אפור או בגוונים אחרים בהתאמה אישית.

מחיר למ"ר 855-1,140 ₪ + מע"מ. המחיר הוא לפי מ"ר וכולל הובלה והתקנה.

קליל בלגי 1700

 

חלון הזזה המבוסס על פרופילים דקיקים ומעודנים מדגם בלגי 1700. אפשרות לעיצוב החלון במגוון תצורות באמצעות שילוב פרופילים בצורה אופקית או אנכית על פני השטח של החלון. החלונות מיועדים לשמור על פתח אור מרבי, לאפשר גמישות תכנונית לאדריכל ולמעצב הפנים, חסכוני בתחזוקה וללא צורך בצביעה מפני חלודה. בחלון הבלגי ניתן לשלב אלמנטים שונים בנוסף לזגוגית המרכזית, ובכלל זה זכוכית חלבית, עץ, ויטראז' ועוד.

את החלון ניתן להזמין עם זגוגית טריפלקס, זגוגית בידודית, זגוגית מחוסמת או זגוגית אנטי שמש. כמו כן, ניתן להזמין זגוגיות בשילובים שונים בהתאם להעדפות הלקוח. החלונות מגיעים במספר גווני בסיס עם אפשרות להזמנה בגוון מותאם אישית בתוספת מחיר, וכן ניתן להזמין את הפרופילים במרקמים שונים חלקים, מחוספסים ואחרים.

מחיר למ"ר 950-1,140 ₪ + מע"מ. המחיר הוא לפי מ"ר וכולל הובלה והתקנה.

תריסי הזזה

 אלומיניום דגם 7000 שלבים פלסטיק

תריסי הזזה בעלי מסגרת אלומיניום רחבה ומאסיבית ובעלי שלבים עשויים פלסטיק הנפתחים בצורה אנכית על ידי סיבוב של כל שלב כל אחד על ציר עצמי משלו בנפרד. המדובר בתריסים המעניקים את היחס הטוב ביותר בין איכות ומחיר. שלבי הפלסטיק הקלים מאפשרים לתריס לנוע בקלות על המסילה, אך עדיין נחשבים למאסיביים שיכולים לשרוד ולהחזיק מעמד בכל תנאי מזג האוויר למשך עשורים. גם האלומיניום מיוצר ברמה גבוהה עם צביעה יסודית ובמרקם אחיד וסטנדרטי.

תריסי הזזה אלומיניום דגם 7000 עם שלבי פלסטיק מתאימים במיוחד לחלונות מטבח, דלתות מרפסת, חלון למחסן או למרפסת שירות, אך ניתן להתקין אותם בכל חדרי הבית. התריסים יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות עם אפשרות החלפה של כל שלב משלבי הפלסטיק בקלות רבה יחסית.

מחיר למ"ר 620 ₪ + מע"מ.

חלונות כיס

 

חלונות המגיעים בסט שלם קומפלט, תריס + חלון. המדובר בתריסי הזזה עם שלבי פלסטיק הנפתחים כל אחד על ציר משלו בצורה אנכית ובחלונות הזזה המותאמים למסגרת מראש. ניתן להזמין במספר גוונים ישירות מהמדף או בגוון על פי העדפה אישית בתוספת מחיר. חלונות כיס הם פתרון יעיל וזול המאפשר להעניק לבית מראה חדש במחיר זול יחסית.

המחיר לחלון כיס הוא 1,810 ₪ + מע"מ לסט קומפלט הכולל תריס וחלון גם יחד.

קליל בלגי 4300

 

סדרת קליל בלגי 4300 כוללת מערכת של חלונות ודלתות ציר המבוססים על הפרופיל הבלגי היוקרתי מדגם 4300. החלון עשוי פרופילי אלומיניום דמוי ברזל, בעל חוזק מבני רב, קל משקל ועם שלל אפשרויות עיצוב בגוונים ומרקמים שונים. הסדרה מתאפיינת בחוזק מבני רב, איטום מצוין בפני נוזלים, טמפרטורה ורעש, עמידות גבוהה לאורך עשורים.

פרופיל 4300 הוא פרופיל בלגי דק ומעודן, נחשב לפרופיל יוקרתי למשימות עיצוב בהילוך גבוה. אפשרות לשילוב מגוון רחב של סוגי חלונות לרבות חלונות טריפלקס, בידודית, אנטי שמש, מחוסמת ועוד. מבחר דגמי מדף לצד אפשרות להזמנה בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח בתוספת תשלום.

מחיר למ"ר 1,140-1,425 ₪ + מע"מ.

תריסים דמוי עץ

פתיחה החוצה

תריסי אלומיניום דמויי עץ, מיוצרים מפרופילים סטנדרטיים או בלגיים של אלומיניום עם אפשרות לשילוב שלבי אלומיניום מוקצף, שלבים משוך או משוך אור וכן שלבים מפלסטיק. החלונות מעוצבים בגוונים ובמרקמים המעניקים להם מראה אותנטי של עץ, וניתנים להזמנה בגוון עץ מקורי, בגוון ירוק, בגוון חום כהה או בכל גוון אחר שיבקש הלקוח בהתאמה אישית ובתוספת תשלום.

תריסים דמוי עץ פתיחה החוצה מבוססים על מנגנון פתיחה ציר עם פתיחה של התריסים כלפי חוץ ויכולים לשמש הן כתריסים לחלון והן כתריסים לדלת.

מחיר למ"ר 2,375 ₪ + מע"מ.

דגם 7300 בלגי
דלתות פנים
דגם 9000
קליל אופיס 9200
קליל אופיס 2200
סגירת מרפסת
סגירת חורף
דגם 7300 בלגי

דלתות בלגי קלילמחיר חלון קליל

דלתות הזזה עם מסגרת פרופיל בלגי דגם 7300 המאסיבי אך בעל המראה הדק והמעודן האופייני לחלונות הבלגיים. הדלתות מגיעות עם מסגרת 7300 ואפשרות לשילוב פרופילים נוספים בשטח הדלת לצרכי עיצוב וייצוב הדלת. ניתן לשלב זכוכית טריפלקס, בידודית, מחוסמת או אנטי שמש או שילוב של כמה מהם. הדלתות ניתנות להזמנה לרוחב מפתח שונה ואף כתחליף לקיר ביצירה למרפסת או לצורך יצירת מרפסת שמש סגורה.

הדלתות ניתנות להזמנה במגוון רחב של צבעים ומרקמים כשניתן לבחור בין מספר דגמי מדף מעוצבים מראש או לבצע הזמנה בהתאמה אישית בתוספת תשלום. כמו כן, ניתן לבצע הזמנה של חלונות תואמים, גם הם מפרופיל 7300 במקרה של חלונות הזזה או פרופיל 4300 לחלונות ציר.

מחיר למ"ר 1,140-1,425 ₪ למ"ר. המחיר הוא במ"ר וכולל הובלה והתקנה.

דלתות פנים

 

דלתות פנים לבית ולמשרד, מסגרת אלומיניום בשילוב זכוכית שקופה, חלבית אטומה, עץ, פולימר או כל חומר גלם אחלונות ותריסיםחר. ניתן לשלוט במידת הפרטיות שמעניקה הדלת באמצעות שימוש בחומרי גלם אטומים או בזכוכית חלבית וכן לשלוט בעיצוב הדלת באמצעות שימוש במגוון פרופילים, גוונים, מרקמים, גימורים ועיטורים שניתן להוסיף לדלתות. אפשרות לדלתות פנים בסגנון בלגי עם פרופיל דק ומעודן ושילוב פרופילים בתצורות ומנחים שונים על פני שטח הדלת. אפשרות לדלתות עם שטח פנים מאלומיניום בעיטורי זכוכית להשגת פרטיות מקסימלית.

הדלתות ניתנות להזמנה במגוון צבעים, מרקמים וגדלים ומגיעות עם משקופים תואמים וצירים ייעודיים לדלתות אלומיניום.

החל מ-2,850 ₪ + מע"מ לדלת במידות 80 ס"מ רוחב על 200 ס"מ גובה.

דגם 9000

קליל קלאסי 9000

סדרה של דלתות אלומיניום בעלות חוזק מבני ועמידות גבוהה, איטום מעולה ויציבות מבנית יוצאת דופן לאורך שנים ארוכות ועמידה מלאה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של התקן. סדרה זו מתמקדת בדלתות הזזה למפתחים בינוניים וגדולים עם אפשרות לשילוב זגוגיות טריפלקס, בידודית, חלבית, מחוסמת, אנטי שמש ועוד.

הדלתות מאופיינות בקווי עיצוב מיושרים בדומה לסדרת קליל בלגי 1700 וקליל קלאסי 7000. ניתן להזמנה בגווני בסיס לבן וחום כהה או בגוונים ומרקמים בהתאמה אישית בתוספת תשלום. כמו כן, ניתן להזמנה עם שילובים שונים של פרופילי אלומיניום לרוחב ולאורך שטח הפנים של הדלת.

מחיר למ"ר 855-1,045 ₪ + מע"מ. המחיר הוא למ"ר.

קליל אופיס 9200

 

סדרת דלתות הזזה המותאמות במיוחד לדירות יוקאלומיניוםרה, וילות, מבני ציבור ומשרדים. הדלתות מיוצרות מפרופילים מחוזקים המותאמים לעומסים גדולים בעיקר למטרת התקנה במפתחים רחבים ושימוש בזכוכיות מעובות כדוגמת טריפלקס ובידודית. הדלתות אמינות מאוד ומספקות איטום מצוין ותפעול קל לאורך שנים ארוכות. ניתן לשלב זכוכית חלבית, פרופילים לעיצוב שטח הפנים של הדלת ואף צלון פנימי אינטגרלי להפחתת קרינת השמש.

הדלתות מגיעות עם מסילות מיוחדות נגד שחיקת צבע, אפשרות נעילה רב מוקדית או נעילה בנקודה אחת ועם ידיות סיבוביות נוחות לתפעול. ניתן להזמנה בגוון לבן או חום כהה או בגוונים אחרים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח ובתוספת תשלום.

מחיר למ"ר 1,425-1,710 ₪ + מע"מ. המחיר הוא במ"ר.

קליל אופיס 2200

 

מערכת דלתות אלומיניום המבוססת על פרופילים חזקים לעומסים גדולים במיוחד, מתאימה במיוחד למבני מגורים יוקרתיים ובתי מלון בסטנדרטים גבוהים בהם ניתן למצוא דלתות הזזה במפתחים רחבים במיוחד. הדלתות מגיעות עם מנגנון הזזה מתוחכם ומתקדם המאפשר הנעה קלה וחלקה של הכנפיים הכבדות על פני מסילות ההזזה. החלונות מגיעים בתצורה רגילה עם זגוגיות טריפלקס או בידודית ואפשרות לשילוב צלון פנימי אינטרגלי להפחתת קרינת השמש ועם אבזור יוקרתי ייחודי תוצרת גרמניה.

דלתות קליל אופיס 2200 מגיעות עם נעילה רב נקודתית, רמת איטום גבוהה למשך שנים ארוכות, הפעלת כנף באמצעות ידית סיבובית נוחה וקלה לתפעול ומסילות נגד שחיקת צבע להבטחת תפעול חלק ושקט לאורך שנים.

מחיר למ"ר 2,375-2,850 ₪ + מע"מ. המחיר הוא למ"ר וכולל מנגנון נעילה הרם והזז.

סגירת מרפסת

 בניה קלה

סגירת מרפסות שמש במגוון רחב של שילובי אלומיניום, זכוכית ועץ. סגירות באמצעות מסגרות אלומיניום חזקות ומאסיביות בשילוב חלונות מחוזקים טריפלקס או בידודית עם אפשרות לצלון אינטגרלי פנימי להפחתת קרינת השמש פנימה. אפשרות שילוב חלונות הזזה, ציר, קיפ או דריי קיפ בסגנון סטנדרטי או בלגי עם פרופילים מעוצבים ומעודנים בשלל גוונים ומרקמים ישירות מן המדף או על פי דרישות הלקוח.

קירוי עליון באמצעות מסגרת אלומיניום חזקה בתוספת רעפים, לוח אלומיניום, פולימר, איסכורית או עץ, שילוב תריסים ממגוון סוגים ובכל שיטות הפתיחה. אפשרות לקירוי זכוכית מלא להפיכת המרפסת לחדר שמש.

מחיר למ"ר החל מ-665 ₪ למ"ר + מע"מ.

סגירת חורף

 

סגירה של מרחבים פתוחים במיוחד לעונת החורף, מתאים במיוחד לבעלי בתי קפה ומסעדות המעוניינים להמשיך ולעשות שימוש במרחב החיצוני של המקום גם במהלך עונת החורף. סגירה באמצעות קונסטרוקציית אלומיניום מאסיבית בשילוב חלונות בידודית המעניקים בידוד טמפרטורה יוצא דופן המאפשר אטמוספירה נעימה ונוחה במרחב הפניתריסי אלומיניוםמי גם בשיא החורף. סגירת חורף מבוססת מסגרת אלומיניום וזכוכית וקירוי זכוכית להפיכת הסגירה לחדר שמש בימי השמש הלא מעטים במהלך עונת החורף.

אפשרות הזמנה במגוון רחב של גדלים, פרופורציות, גוונים ומרקמים ליצירת אווירה יוקרתית, חמה ואינטימית. ניתן להזמין מתוך שלל דגמי מדף או בהתאמה אישית ללקוח בתוספת תשלום. סגירת חורף מאפשרת ניצול מקסימלי של שטח העסק לאורך השנה כולה, שימור פדיון עסקי גם במהלך עונת החורף, חיסכון משמעותי בהוצאות חימום ואפשרות לפירוק והרכבה מהירים לצורך אחסון משנה לשנה.

מחיר למ"ר החל מ-760 ₪ + מע"מ.

דלתות הרמוניקה
ויטרינה לחנות
דלתות כניסה אלומיניום
פרגולות אלומיניום
מעקות זכוכית
מקלחונים
דלתות הרמוניקה

מתקפלות

דלתות הרמוניקה מתקפלות ונאספות עשויות ממסגרת אלומיניום מאסיבית וזכוכיות טריפלקס, בידודית, מחוסמת או אנטי שמש. הפתרון המושלם למפתחים רחבים במיוחד ובמפתחים בהם מעוניינים להשיג שליטה מלאה בהיקף פתיחת המפתח עד כדי פתיחה מלאה כמעט (בניגוד לדלתות הזזה בהן תמיד יישאר מקטע סגור ברוחב כנף בודדת). הדלתות מבוססות על מנגנון קיפול הרמוניקה מתקדם המבטיח תפעול נוח וחלק לאורך זמן, עמידות מלאה בפגעי מזג אוויר ועומס משקל.

ניתן להזמין את הדלתות במגוון רחב של עיצובים, גוונים ומרקמים, החל מדגמי מדף סטנדרטיים ועד דלתות בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח בתוספת מחיר. את הדלתות ניתן לשלב במבנה קבע קיים או במסגרת סגירת מרפסת או סגירת חורף על פי הצורך.

מחיר למ"ר 2,190 ₪ + מע"מ.

ויטרינה לחנות

ויטרינה זכותריס אור חשמלי קלילכית לחנות

חלונות ראווה לחנויות, בכל גודל ובכל רוחב, מיוצרות מפרופילי אלומיניום מחוזקים ומזכוכיות מחוסמות בעובי 10 מ"מ לרבות דלת זכוכית על פי הצורך. הוויטרינות מיוצרות מפרופיל בלגי 4300 של קליל ונהנות מחוזק מבני רב מאוד לצד עיצוב ייחודי ויוצא דופן שמעניק לחנות נראות בולטת במרחב. אפשרות להזמנת ויטרינות לחנויות מדגם קליל 2000, מבוססות על פרופילים של קליל עם אפשרות שילוב זכוכיות מחוסמות ומבודדות.

חלונות הראווה ניתנים להזמנה בכל מפרט על פי דרישות הלקוח ובכפוף לדרישות החוזק המבני מבחינת תמיכת קונסטרוקציה ורוחב חלונות מפרופיל לפרופיל. הוויטרינות ניתנות להזמנה במגוון צבעים ומרקמים על פי דרישות הלקוח או על פי דגמי מדף סטנדרטיים. עלות הוויטרינה משתנה בהתאם לסוג הפרופיל הנבחר, מורכבות העיצוב על פי דרישות הלקוח וכן גודל הוויטרינה.

מחיר למ"ר 950-1,425 ₪ + מע"מ.

דלתות כניסה אלומיניום

לבית פרטי

דלתות כניסה אלומיניום מיוצרות מאלומיניום מאסיבי ועמיד בעומסים גדולים. הדלתות מיוצרות במטרה להעניק בטחון מרבי לבית וליושביו. אפשרות להזמנת דלת אלומיניום בעלת שטח פנים עשוי כולו אלומיניום למעט מספר עיטורי זכוכית בהתאם לדרישות הלקוח ולמפרט עיצוב שיסופק, וכן אפשרות לדלת אלומיניום המבוססת על מסגרת אלומיניום, שילוב פרופילי אלומיניום ושטח פנים שרובו עשוי זכוכית מחוסמת חלבית או שקופה בעובי 10 מ"מ. כל דלתות הכניסה מאלומיניום מיועדות להעניק בטחון מרבי ליושבי הבית ובכלל זה אפשרויות לשילוב מנגנון נעילה רב מוקדי.

הדלתות מגיעות עם משקוף תואם, ניתנות להזמנה מתוך שלל דגמי מדף זמינים או בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח מבחינת גוון הדלת, מרקם הדלת, שילוב זכוכית בשלל תצורות ופרופורציות, סוגי הזכוכית וכן הלאה. מחיר הדלת משתנה בהתאם לדגם ובהתאם לדרישות העיצוב והייצור מצד הלקוח.

מחיר החל מ-4,275 ₪ + מע"מ לדלת.

פרגולות אלומיניום

 

פרגולות אלומיניום במגוון רחב של עיצובים ואפשרויות פרישה, עשוי קונסטרוקציית אלומיניום שאינה נמצאת לעולם בסכנת שריפה, ריקבון או סדיקה, אינה מהווה בית גידול לחרקדלתות אלומיניוםים ונמלים ואינה דורשת תחזוקה בדומה לפרגולת העץ המסורתית. פרגולות אלומיניום ניתנות להזמנה במגוון רחב של עיצובים עם עובי עמודים משתנה בהתאם להעדפות הלקוח, חוזק מבני יוצא דופן ואפשרות ליהנות מפרגולה בטוחה מאוד לשימוש לאורך זמן, ללא כל הוצאות טיפול ותחזוקה לאורך שנים.

פרגולות אלומיניום ניתנות לקירוי במגוון רחב של סגנונות החל מקירוי רעפים אדומים בדומה לפרגולת עץ מסורתית, דרך קירוי בד וכלה בקירוי פולימרי, אלומיניום, עץ, או כל קירוי אחר על פי דרישות הלקוח. הפרגולות מתוכננות ומיוצרות בהתאם לדרישות הספציפיות של הלקוח מבחינת גודל הפרגולה על מנת להבטיח כיסוי מיטבי מקרני השמש לאורך כל שעות היום.

ניתן להזמין פרגולת אלומיניום מתוך שלל דגמי מדף בגוונים ומרקמים נתונים וכן ניתן להזמין פרגולה בהתאמה אישית עם גוונים ומרקמים על פי בחירת הלקוח בתוספת אפשרות לקירוי חשמלי וקירוי אוטומטי חכם.

מחיר למ"ר 720 ₪ + מע"מ.

מעקות זכוכית

 

מגוון רחב של מעקות זכוכית המשמשים לצרכי עיצוב ובטיחות. מעקות בטיחות למרפסת, עשויים זכוכית מחוסמת כפולה עם מסגרת אלומיניום בפרופיל לפי בחירת הלקוח. אפשרות שילוב זכוכית חלבית, רכיבי אלומיניום ועץ ושלל עיטורי כרום, עץ, פולימרים וכדומה. מעקה זכוכית מיועד למרפסות שמש בקומות גבוהות, מספק הגנה מיטבית מפני נפילה ומותיר נראות מלאה של הנוף המשתקף מבעד למרפסת. כל המעקות מיוצרים על פי התקן תוך הקפדה על גובה מינימום וחוזק מבני על מנת להבטיח את בטיחות המשתמשים במרפסת.

מעקות זכוכחלונות לביתית ניתנים להזמנה במגוון רחב של עיצובים עם משחק חופשי בעיצוב הפרופילים וקונסטרוקציית האלומיניום, לרבות גוון, מרקם, עובי, שילובי פרופילים לאורך ולרוחב המעקה ועוד. על גבי המעקה מותקן מאחז יד עשוי אלומיניום, עם אפשרויות גימור מגוונות לרבות גימור ישר, מעוגל, מוחלק, מחוספס מט ועוד. ניתן להזמין דגמי מדף במחירים רגילים או בהתאמה אישית בתוספת תשלום.

מחיר למטר אורך אחד 810 ₪ + מע"מ.

מקלחונים

 

מגוון רחב של דגמי מקלחונים מהמדף, לרבות מקלחונים זכוכית נטו עם חיזוקי אלומיניום בלבד, מקלחונים עם מסגרת אלומיניום דקורטיבית בגימור כרום עם זכוכית מחוסמת בעובי של 10 מ"מ, שילובי זכוכית חלבית, הוספת עיטורי זכוכית ועיטורי כרום וניקל ועוד. ניתן להזמין מקלחונים בהתאמה אישית בכל מידה ובכל תצורה, תוך התאמה מלאה לחדר האמבטיה ולהעדפות הלקוח.

המקלחונים כולם מיוצרים מזכוכית מחוסמת בעלת חוזק מבני יוצא דופן ובעלת ציפוי ביריעה פולימרית חזקה למקסימום בטיחות בשימוש במקלחון ללא סכנת שבירה ופציעה. כמו כן, מיוצרים המקלחונים מאלומיניום שעבר עיבוד כימי המונע הצטברות קורוזיה לאורך עשורים שלמים ושומר על המראה המבריק והאסתטי של האלומיניום לאורך זמן.

מחיר החל מ-2,375 ₪ + מע"מ למקלחון.

 

כל המחירים המצוינים בדף זה כוללים עבודות מדידה, ייצור, הובלה והתקנה בבית הלקוח, אלא אם צוין אחרת. יש לציין כי המחירון מיועד בראש ובראשונה לסייע ללקוחותינו לקבל תמונת מצב לגבי רמת המחירים להם ניתן לצפות בהזמנת כל אחד מן המוצרים המפורטים. יחד עם זאת, הצעת מחיר סופית ומדויקת תינתן לכל לקוח בהתאם למפרט הספציפי, בהתאם לכמות, הגדלים, הפרופורציות, העיצוב הנדרש והתוספות המיועדות.

חלונות קליל
איך בוחרים חלון
פתיחה מלאה
פתיחה חלקית
פרופיל החלון
סגנונות עיצוב
להכניס את הטבע הביתה
חלונות קליל

 

  10 עובדות שכדאי לדעת

השילוב של חלונות אלומיניום בבתים פרטיים או בדירות הפך בשנים האחרונות לחלק מתוכניות העיצוב של הבית.

יתרונות האלומיניום כמתכת עמידה לחלודה שאינה דורשת תחזוקה גבוהה וכמתכת גמישה שמאפשרת מגוון של עיצובים שיתאימו לכל בית ולכל כיס, ידועים כיום לא רק לקבלנים ואדריכלים, אלא גם לבונים הפרטיים.

איך בוחרים חלון

חלונות קליל

שלושת הדברים העיקריים שצריך להתמקד בהם כשאתם בוחרים חלונות אלומיניום הם סוג החלון, מסגרת החלון והזכוכית או התריסים שמרכיבים את החלון.

החלון שבחרתם צריך להתאים לסגנון העיצוב שאתם אוהבים, לצרכים שלכם וכמובן, לתקציב.

כדי לוודא שהחלונות שבחרתם מתאימים לבית שאתם רוצים, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע, כמו למשל קבלן האלומיניום שלכם.

פתיחה מלאה

חלונות האלומיניום מגיעים בשלוש צורות פתיחה עיקריות שהן חלונות הזזה עם מסילה, חלון שנכנס לתוך פתח מיועד בקיר וחלונות שנעים על ציר.

חלונות שבעת הפתיחה שלהם נכנסים באופן מלא לתוך פתח בקיר מאפשרים פתיחה מלאה, אבל הניקוי שלהם לא פשוט.

גם חלונות שנעים על ציר ונפתחים הצידה מאפשרים פתיחה מלאה, אבל תופסים מקום בעת הפתיחה.

פתיחה חלקית

חלונות ההזזה נוחים מאוד לניקוי ואינם תופסים מקום בבית, אבל גם אינם מאפשרים פתיחה מלאה, לכן הם אידיאלים לחדרי ילדים.

חלונות ציר שנפתחים בשיפוע כלפי מעלה גם לא מאפשרים פתיחה מלאה, אבל מתאימים מאוד לחדרי אמבטיה ושירותים מאחר והם מונעים הצצה מבחוץ תוך כדי שהם מאפשרים כניסה של אור ואוויר.

חלונות ההזזה יכולים להגיע בגדלים שונים, אבל חלונות הציר מותאמים בעיקר לפתחים קטנים.

פרופיל החלון

פרופיל החלון הוא למעשה מסגרת האלומיניום של החלון ומומלץ לוודא שהפרופיל שבחרתם מתאים לגודל וסוג הזכוכית של החלון.

שני הפרופילים העיקריים הקיימים בשוק הם הפרופיל הבלגי שהוא למעשה מסגרת דקה בעלת מראה של ברזל ועם מגוון רחב של עיצובים, מה שהופך אותה ליקרה מבין השניים.

הפרופיל הסטנדרטי מגיע בעיצוב נקי ופשוט ולכן הוא הזול מבין הפרופילים הקיימים בשוק.

סגנונות עיצוב

הסגנונות הבולטים בשוק הישראלי הם העיצוב המינימליסטי, העיצוב הכפרי, העיצוב המודרני והעיצוב הקלאסי והפשוט.

עבור כל אחד מהסגנונות הללו ניתן להתאים חלון אלומיניום כך שעם הזכוכית הנכונה או התריסים הנכונים, תוכלו ליצור את האווירה שאתם רוצים בבית שלכם.

עכשיו, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור את הסגנון המתאים לכם.

להכניס את הטבע הביתה

אם אתם רוצים להיות בבית אבל להרגיש בחוץ, חלונות שמתפרסים לאורך כל רוחב הקיר המפריד בין הסלון או המטבח לגינה הפרטית שלכם הם הפתרון.

מומלץ להשתמש בחלונות הזזה בצבעים שמשתלבים עם צבעי הנוף כמו ירוק או כחול, או צבעים לבנים שמדגישים את צבעי הטבע.

בצורה כזו נוצרת תחושה של מרחב גדול יותר, מואר יותר, המשלב את הנוף שבחוץ בעיצוב הבית.

0
  0
  מוצרים שלך
  עגלה ריקהחזרה לחנות