סרט תדמית לעסק

סרט תדמית או סרט שיווקי, הוא כלי בסיסי שכל עסק צריך בארגז כלים שלו! סרט תדמית עוזר למיתוג העסק וליצירת דימוי חיובי אצל הלקוחות. בזה בדיוק אנו מתמחים.תמחה בהפקת סרטי תדמית, סרטים לגיוס הון ומשקיעים, סרטי הדרכה, סיקור ועידות, כנסים ואירועים, סרטי מוצר, פרסומות לרשת האינטרנט, וידאו שיווקי וצילומים.

למה וידאו פשוט חזק בגיוס לקוחות, שותפים ומשקיעים?

המותגים המובילים בעולם כבר מבינים שוידאו הוא חלק בילתי נפרד מתמהיל השיווק. הם עושים פרסומות,

מטרתו העיקרית של סרטון הסבר היא להעביר בקצרה ובנועם את המסרים העקריים של החברה. סרטון טוב יסכם עבור משקיע או לקוח פוטנציאלי את יתרונות ההצעה שלכם, ויניע אותו לבצע המרה – השארת פרטי קשר או ביצוע רכישה, ואולי אפילו השקעה.

סרטון וידאו פשוט מקל על לקוחות, שותפים ומשקיעים פוטנציאליים להבין מה אתם מציעים ומסייע להם לקבל את ההחלטה הנכונה. ההחלטה הזו מגעיה לשורה התחתונה שלכם. מכירות ודמקרה של גיוס מוסדי או גיוס המונים, גיוס הון.

חבילה כללית
כולל: סגנון אנימציה פלוס רגיל תסריט, קריינות, סטורי בורד, אנימציה, מוסיקה ואפקטים  60-90 שניות בשפות שונות ופרסום ברשתות חברתיות כמו יו טיוב ופייסבוק .

1.וידאו שיווקי – אנימציה של דמויות

סרטוני דמויות הינם סרטוני אנימציה מבוססי תבנית, עם מגוון רחב של דמויות, רקעים, ואלמנטים שניתנים לשילוב בסרטון. במסגרת התבנית אנו מתאימים את הסרטון והתסריט לדרישות הלקוח והקו השיווקי הרצוי. סרטונים אילו אפקטיביים במיחד להעברת מסרים עסקיים וארגוניים בצורה נעימה לצפייה. אנו ממליצים על סרטונים באורך של 60-90 שניות, ומייעדים סרטונים אילו להצגת החברה בעמוד הבית, הצגת מוצרים ושרותים, וקידומם בעמודי האתר, בדיוור אלקטרוני, בפוסטים של פייסבוק ורשתות חברתיות, בבלוג החברה, בארועים ותערוכות ועוד.

מחיר לסרטון כולל הכל: 799 ש”ח סרטון דוגמה


2.אנימציה – איור בתנועה (Whiteboard Animation)

סרטוני איור בתנועה מותאמים אישית לדרישות הלקוח והקו השיווקי והעיצובי הרצוי. אנו מאיירים את סיפור הסרטון במיוחד עבור כל סרטון ומאפשרים גמישות רבה בהתאמה לאופי הסרטון. סרטונים אילו אפקטיביים במיחד להעברת מסרים עסקיים וארגוניים בצורה נעימה לצפייה. אנו ממליצים על סרטונים באורך של 60-90 שניות, ומייעדים סרטונים אילו להצגת החברה בעמוד הבית, הצגת מוצרים ושרותים, וקידומם בעמודי האתר, בדיוור אלקטרוני, בפוסטים של פייסבוק ורשתות חברתיות, בבלוג החברה, בארועים ותערוכות ועוד.

מחיר לסרטון כולל הכל: 1200 ש”ח סרטון דוגמה


3.אנימציה – עיצוב בתנועה(Motion Graphics)

סרטוני אנימציה מותאמים אישית לדרישות הלקוח והקו השיווקי והעיצובי הרצוי. אנו מאיירים את סיפור הסרטון במיוחד עבור כל סרטון ומאפשרים גמישות רבה בהתאמה לאופי הסרטון. סרטונים אילו אפקטיביים במיחד להעברת מסרים עסקיים וארגוניים בצורה נעימה לצפייה. אנו ממליצים על סרטונים באורך של 60-90 שניות, ומייעדים סרטונים אילו להצגת החברה בעמוד הבית, הצגת מוצרים ושרותים, וקידומם בעמודי האתר, בדיוור אלקטרוני, בפוסטים של פייסבוק ורשתות חברתיות, בבלוג החברה, בארועים ותערוכות ועוד.

מחיר לסרטון כולל הכל: 2,500 ש”ח סרטון דוגמה


4.וידאו שיווקי – תדמית, חברה ומוצר

סרטוני ראליטי הינם סרטונים אותם אנו עורכים בעזרת קליפים מתוך מאגרים בינלאומיים או מקליפים אותם מספק הלקוח. סרטנים אילו מציגים בצורה מקצועית ומכובדת את החברה ומוצריה ויכולים לשמש למגוון רחב של יישומים. אנו ממליצים על סרטונים באורך של 60-90 שניות, ומייעדים סרטונים אילו להצגת החברה בעמוד הבית, הצגת מוצרים ושרותים, וקידומם בעמודי האתר, בדיוור אלקטרוני, בפוסטים של פייסבוק ורשתות חברתיות, בבלוג החברה, בארועים ותערוכות ועוד.

מחיר לסרטון כולל הכל: 7,000 ש”ח סרטון דוגמה

לחץ כאן דוגמאות נוספות ביוטוב אפשריות בכל השפות
אפשריות קריינות גם בעברית