שיווק וידאו הוא צורה של שיווק, הכוללת בעיקר קטעי וידאו וקטעים שמקדמים את היתרונות ונקודות מכירה ייחודיות של מוצר או שירות. התכונות הייחודיות של המוצר או השירות ממוקדת על, מה שהופכת את החשיבה של הלקוחות של המוצר, ולאחר מכן לגרום לו או לה לקנות אותו. YouTube ו- Google הם אתרים הפופולריים ביותר שבו המשווק יכול לנצל את שיווק וידאו באינטרנט מאז כל אחד מהאתרים האלה יקבלו מיליוני ביקורים בכל יום ביומו, ומאפשר הזדמנויות רבות לקידום מוצר יעיל.

וידאו לשמש לא רק צורה של בידור, אלא גם כאמצעי לחינוך או לפחות ליידע את האנשים של ההטבות ויתרונות של מוצר או עסק מסוים. אם נעשה בו שימוש יעיל בקידום מוצר, הלקוחות לא רק להתבדר אלא הם גם להתחנך על למה הם צריכים לרכוש את המוצר.

במקום לקרוא ספרי הדרכה של מוצרים, אנשים בימינו מעדיפים לצפות בקטעי וידאו וקטעים שישמשו כפרסומות לקידום מכירות. זאת בשל העובדה שהצפייה היא יותר מעניינת ופחות זמן רב יותר מאשר קריאה. אם ניקח את זה בחשבון, מומחים מסכימים כי שיווק וידאו ביעילות מתקשר מודעות העסקיות. כל אלו יושגו באמצעות חוויה מדיה עשירה וחשיפה, כמו צפייה בסרטוני מידע וחינוך רבים על המוצר.

יש שיווק וידאו באינטרנט שורשיה בפרסומות בטלוויזיה המסורתית. ההבדל היחיד בין השניים הוא שמודעות שיווק וידאו באינטרנט להגיע ליותר לקוחות מאשר הפרסומות בטלביזיה שכן יש לי יותר אנשים גישה לאינטרנט בימינו שלא דרך טלוויזיה או לייתר דיוק יותר אנשים מעדיפים לגלוש באינטרנט יותר מאשר לצפות בטלביזיה נכונה להיום. בשל עובדות מכריעות אלה, בניית מודעות למותג הפכה כעת קלה יותר להשתמש באסטרטגיות שיווק באינטרנט.

שיווק וידאו גם מגדיל את שיעור ההמרה או יחס של להיטים שאתר מקבל בבסיס יומי. המפתח כאן הוא לעורר את האינטרסים של הלקוחות על ידי שימוש בקטעי הווידאו בקידום מוצר כדי להמיר סיכוי ללקוח. ביקורים באתר אינטרנט יותר אומר יותר הזדמנויות לרווח ומכירות אשר ובכך תגדיל את הנראות העסקיות וסופו של דבר את הדירוג של העסק.

להגדיל מכירות באתר האינטרנט שלך עם סרטון תדמיתי לעסק
אתר זה משתמש בקובצי עוגיות כדי לשפר את החוויה שלך. על ידי שימוש באתר זה אתה מסכים למדיניות הגנת הנתונים שלנו.
Read more
0
    0
    מוצרים שלך
    עגלה ריקהחזרה לחנות