חלק מכם עשוי להיות מסרב לקפוץ על עגלת וידאו אבל העובדה היא, וידאו הופך יותר ויותר פופולרית באינטרנט כל כך יכול גם לקפוץ לך תקין ובמה יכול להיות זמן טוב יותר מאשר בקידום עונתי מיוחד?

אם אתה נותן משם הרבה פרסים ושירותים פיזיים במהלך תחרויות והמבצעים שלך, וידאו הוא דרך טובה להראות מה אלה נראים או כדי להדגים כיצד הם עובדים. זה שימושי במיוחד אם את הפרס שלך הוא שירות. מציג באמצעות וידאו איך השירות עובד, ואיך זה יועיל להם בתמונות ובקול יגיע רחוק במקבלים יותר משתתפים כי הם מבינים את הערך של הפרס עוד יותר! אם הווידאו שלך הוא נעים לעין, סביר להניח שיהיה משותף, יצירת באז משלו.

כדי להביא את הרוח של העונה לווידאו שלך לשקול את הבגדים שלך, אלמנטי קרקע בחזרה, והצבעים של השקופיות שלך. עכשיו זוכרים, קטעי הווידאו שלך לא צריך להיות שמחת חג גלויה, אתה יכול להיות יותר עדין בוידאו מאשר בשיטות אחרות של קידום. אולי אתה לא רוצה לקרוא לקידום שלך “מכירת חג המולד”, אבל הווידאו שלך יכול להיות במקום להיות שם קידום ההשתתפות של החודש או רבעון או אפילו סוף השנה ואולי אפילו יכול תכונת סצנת גזע חג המולד בוערת יפה מאחוריך .

לפעמים רק מראה בזהירות מה עונות זה יכול לעבוד לאור גבוה זה עצמי העונה כמו להשוויץ צבעי הסתיו המבריקים באחד מהחלון שלך ברקע, או אולי אולי נוף הרים מושלג יהיה לפחות לעורר תחושות של עונות מבלי להביא אותו. התוספת של סוודר אדום יפה, או כובע סנטה, יכולה ללכת דרך ארוכה בהבאת הרוח של העונה לדעת הלקוחות שלך מבלי אפילו להזכיר את זה בכלל. בנוסף, זה מראה צד גחמת הכיף שלך שמחבר אותך ברמה אנושית ללקוחות שלך.

להיות יצירתי כאשר מתקרבים עם דרכים לשווק את עצמך ואת עצמך ואת שירותיך. אנשים להתחבר עם אנשים. זכרו תמיד כי!

שימוש  בסרטון תדמיתי כדי למשוך לקוחות בתקופת החגים
אתר זה משתמש בקובצי עוגיות כדי לשפר את החוויה שלך. על ידי שימוש באתר זה אתה מסכים למדיניות הגנת הנתונים שלנו.
Read more
0
    0
    מוצרים שלך
    עגלה ריקהחזרה לחנות