סרטי תדמית ניתן להשתמש במגוון של דרכים להגביר את העניין בעסק ואת התנועה שלך לאתר האינטרנט שלך. וידאו יכול להיות מוגש כתמריץ מתנה חינם כדי להירשם לניוזלטר שלך. הם יכולים להיות כלולים ברשומות בבלוג, כחלק מהידיעון, או שולבו באתר האינטרנט שלך. אפשר אפילו לבנות סדרה של סרטוני הדרכה או חינוכי כדי ליצור עניין בעסק שלך.

הפקת וידאו מקצועי מחפש היא קלה יותר מאשר אי פעם. מצלמות וידאו ניידים קטנים זמינות כעת עבור קטן כמו 150 דולרים. להוסיף בחצובה וכמה תוכנות עריכה (לעתים קרובות כלול במצלמת הווידאו) ואתה יכול להיות ולהפעלתו בפחות מ -200 דולרים. עם קצת תרגול וביטחון מול המצלמה ואתה יכול להיות מוכר לאלפים.

למי שמצלמה ביישנית או מגרשי מכירות קבלת שלא בנוח, יש חלופות זמינות כולל שירות שנקרא וידאו עבור עגול. עם וידאו עבור עגול, אחד פשוט סוגים או עותקי תסריט, בוחר גברים שנוצרו במחשב או דמות נשית ולוחץ על כפתור כדי להוריד את הווידאו. זה לא יכול להיות קל יותר.

לאחר שהופקת וידאו או סדרה של קטעי וידאו, הם צריכים להיות שפורסמו לאינטרנט או באתר שלך או הבלוג, או על ידי הגשת הסרטונים לשירות כמו YouTube. בעת הוספת וידאו לאתר חיצוני, הקפד לכלול קישור לאתר שלך על דבריו ובוידאו, כך שבעלי העניין יכולים לבקר באתר האינטרנט שלך לקבלת מידע נוספת. בתסריט שלך, הקפד לדבר על האתר שלך שם כמה פעמים, כמו גם. רוב אתרי וידאו מאפשרים לך להוסיף תגים או מילות מפתח לווידאו שלך. הקפד לקחת את מלוא יתרונות של תכונה זו ולהוסיף את כל מילות המפתח הרלוונטיות לדף באתר שאליו אתה מקשר.

הנקודה האחרונה היא לוודא שאתה ממשיך לייצר באופן קבוע קטעי וידאו להעלאה. תמיד יש צמא לתוכן חדש באינטרנט ומתן ללא הרף תוכן חדש ומעודכן לשמור על האתר שלך רלוונטי.

שימוש בוידאו ויראלי לקדם את האתר שלך
אתר זה משתמש בקובצי עוגיות כדי לשפר את החוויה שלך. על ידי שימוש באתר זה אתה מסכים למדיניות הגנת הנתונים שלנו.
Read more
0
    0
    מוצרים שלך
    עגלה ריקהחזרה לחנות