כל מי שרוצה יכול להפוך לג’יימס קמרון או סטיבן ספילברג, הודות לצד המהפכה וידאו הדיגיטלי. אבל, האם זה באמת לקחת קצת יותר מזה כדי להמשיך לרמות הגדולות של עשיית סרט שיגרמו לך כוכב באינטרנט?

בדומה לשיווק מאמר שנכתב, לשים את וידאו לוקח כמה צעדים. אנשים באופן שיגרתי כעת להשתמש באינטרנט כדי לחפש מידע על מוצרים או שירותים שהם רוצים לרכוש.

1. נצל את היתרון של שירותים חינם

אלה אתרי וידאו החברתיים כמעט בכל מקום, פשוטו כמשמעו. חלק גדול מקידום הווידאו שלך מגיע לפני הצופה הראשון שעונים קליפ שלך, ושחלק הוא אופטימיזציה של מטה-נתונים שלך. הקפד לכלול את תגים ומילות מפתח.

2. להיות שימושי

בדיוק כמו כתיבת מאמר, אנשים יצפו בסרטון שלך אם היא פונה לצרכים שלהם. יודע שיש לי קבוצות שונות כללים לגבי קישורי שיתוף וקטעי וידאו, ולכן יש לבדוק תחילה לוודא שאתה עומד בכללים ולא להיות ספאם.

לא משנה מה סגנון שאתה עושה וידאו שלך ב, לוודא שהוא ברור ואינפורמטיבי. הצעד החשוב ביותר הוא לקבוע מה שאתה רוצה להגיד לי קהל היעד שלך. שמור את זה קצר. עוד ארבע או חמש דקות היא מגבלה טובה לסרטון תדמית.

3. אל תשכחו שוק צולב

זה אולי נראה מובן מאליו, אבל זה קל להתעלם. כל אתר וידאו הוא קצת במונחים של מטה-מידע שאתה יכול להגיש עם הווידאו שלך. הקפד לנצל את היכולות של כל אתר אתה משתמש אלה

מהפכת הדיגיטלית לסרטי תדמית
אתר זה משתמש בקובצי עוגיות כדי לשפר את החוויה שלך. על ידי שימוש באתר זה אתה מסכים למדיניות הגנת הנתונים שלנו.
Read more
0
    0
    מוצרים שלך
    עגלה ריקהחזרה לחנות