שיווק וידאו הוא טקטיקת שיווק נפץ שיכול באמת לקבל את התנועה לאתר שלך הולך. אבל, כדי להיות יעיל עם טכניקה זו אתה צריך לוודא שאתה עושה את זה בצורה נכונה. במאמר זה אני רוצה לדבר על איך אתה יכול להשתמש בטכניקה המדהימה הזה להתפוצץ התנועה שלך ולהניע עוד מכירות ממה שאתה אי פעם חשבת שזה אפשרי.

ראשית, בואו נדבר על מה שוידאו יכול לעשות בשבילך, למה אתה צריך להשתמש בו. אנשים שהיה פעם דיברו על איך שיווק וידאו הוא העתיד של האינטרנט. ובכן, זה כבר לא העתיד. שיווק וידאו הוא עכשיו באינטרנט. אם אינך משתמש בשיווק וידאו במאמצים שלך כדי להגביר את התנועה, אתה מפסיד ברצינות. אז, כי הסיבה הראשונה למה אתה צריך להתחיל להשתמש בטכניקה זו.

בשלב הבא, בואו נדבר על איך אתה יכול לייצר וידאו חצוף ולהתחיל לקדם את המוצרים שלך בהקדם האפשרי. השתמשתי בשתי שיטות כדי לקדם את הסרטונים במהירות. הטכניקה הראשונה היא באמצעות מה שנקרא Camtasia. Camtasia הוא תוכנה ללכידת מסך שתאפשר לך לשים את קטעי וידאו במהירות וללא מאמץ ביחד בלי לקבל מול המצלמה.

הטכניקה אחרת אני משתמש היא להפוך את קטעי וידאו ראש מדבר. וידאו הראש מדבר עליו הוא פשוט וידאו שלך מהכתפיים שלך למעלה, מדבר אל המצלמה. אני רואה את וידאו Flip Ultra לעשות את זה. Flip Video Ultra הוא מצלמה סופר קל משקל, כי הוא מאוד קומפקטי וקל לשימוש. למעשה אתה יכול לחבר אותו ישר לתוך קטעי הווידאו במחשב והעלאה שלך.

אז, אתה יכול להשתמש בשתי הטכניקות הללו כדי להתחיל בקלות קידום מוצרים עם שיווק וידאו. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתחיל. אתה יכול לחשוב על כתיבת מאמרים כל היום, אבל עד שאתה בעצם עושה אחד ולקבל את זה שהועלה לאתרי שיתוף וידאו הפופולריים, אתה לעולם לא לקצור את היתרונות.

כיצד להשתמש בשיווק בוידאו כדי לקדם את המוצרים שלך
אתר זה משתמש בקובצי עוגיות כדי לשפר את החוויה שלך. על ידי שימוש באתר זה אתה מסכים למדיניות הגנת הנתונים שלנו.
Read more
0
    0
    מוצרים שלך
    עגלה ריקהחזרה לחנות