יורוסטייל עבודות אלומיניום

מזה יותר מ-10 שנים מבצעת חברת יורוסטייל קבלן אלומיניום מגוון רחב של עבודות אלומיניום לענפי התעשייה, הבנייה והמסחר. החברה אוחזת בידע מקצועי נרחב וביכולות שאותן פיתחה לאורך שנות פעילותה בתחום, ואשר אותם היא מביאה לידי ביטוי בכל אחד מהפרויקטים בהם היא מעורבת על מנת לייצר את התוצרים האיכותיים והמקצועיים ביותר ללקוחותיה.

חברת יורוסטייל מציעה למעשה את כל סוגי עבודות האלומיניום, ובכלל זה דלתות אלומיניום, חלונות אלומיניום, תריסי אלומיניום משוך ומשוך אור, ריהוט אלומיניום, רכיבי אלומיניום, כלים סניטריים, רכיבים דקורטיביים, רכיבים לתעשייה, עיבוד שבבי של רכיבי אלומיניום ועוד. החברה מקפידה על סטנדרטים גבוהים מאוד של דיוק וגימור ומציעה גם שירותי ייצור בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח ועל פי תכנית ייצור ייחודית של הלקוח ועל פי צרכי הלקוח.

צוותי העבודה שלנו

לרשות החברה צוות שלם של אנשי מקצוע ובכלל זה אנשי ביצוע המתמחים בעבודה עם אלומיניום ובטכניקות מתקדמות לעיבוד וגימור אלומיניום. כמו כן, לרשות החברה צוות מומחים אשר עובדים בצורה צמודה עם לקוחותינו על מנת להבטיח כי הלקוחות מקבלים בדיוק את מה שהם זקוקים לו וכי התוצר הסופי אכן עונה על הצרכים שלהם עד תום.

חברת יורוסטייל מציעה יכולות מתקדמות לייצור מוצרי אלומיניום בצביעה בתנור, בצביעת רסס, במגוון רחב של גוונים ובמגוון רחב של מרקמים ועיבודים של פני השטח. כל שלבי הייצור מבוצעים בכפוף לתקנים הישראליים והעולמיים הרלוונטיים ובכפוף לסטנדרטים הגבוהים אליהם מחויבת החברה.

לקוחות מרוצים

על איכות עבודתה של יורוסטייל קבלן אלומיניום יכולים להעיד מאות הלקוחות אותם משרתת החברה בכל רחבי הארץ, החל משלבי הקונספט, דרך התכנון וגיבוש התוצר הסופי וכלה בייצור, גימור ואספקה על פי לוחות זמנים ומפרטים מוקפדים מאוד. על פי הצורך מעמידה החברה לרשות הלקוח יועץ צמוד שמסייע ללקוח בתכנון ופיתוח המוצר הנדרש, בין שמדובר בחלונות לבית ובין שמדובר ברכיב מפתח למערכת תעשייתית.

יורוסטייל קבלן אלומיניום מתחייבת למוצריה עם אחריות מלאה ומתחייבת למחירים הוגנים ותחרותיים בשוק, וזאת על בסיס היכולות שרכשה החברה, המאפשרות לה עבודה במקסימום יעילות ובמינימום עלויות.